Dowsing Mania
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF Empty ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF

Δημοσίευση  αδιαφορος κατασκευαστης Τρι Μαρ 01, 2011 12:57 pm

Θα παρακαλουσα τους χειριστες vlf μηχανηματων.....να μας πουν την γνωμη τους,για το μηχανημα τους!
βαθος....διαχωρισμος....τιμη....και εαν γινεται καποιο βιντεακι!
Φιλικα Κ
αδιαφορος κατασκευαστης
αδιαφορος κατασκευαστης

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : στον κοσμο μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF Empty Απ: ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF

Δημοσίευση  ALARGAS Τρι Μαρ 01, 2011 2:50 pm

Εχω το jeohuner 3d dual sustem μετα απο μερικα τεστ μου εχει δοσει να καταλαβο οτι εχει πολυ καλο διαχορισμο και πολυ καλο βαθος το μεγαλιτερο βα8ος που εχω δει να διαχοριζη και με τους δυο δισκους και το τελαρο ειναι στα 2.40 μια ραντιστιρα διαστασις περιπου 40-50 βιντεακια δυστιχος δεν εχω εχω βγαλει στο 1.70 διο καρφια διπλα το ενα στο αλλο με τον μεσαιο δισκο και μου εδωνε ογκο 20-20 τιν περιφιμη κατσαρολα του γιωργι με τριαντα κιλα μολυβι τιν επινα απο ενα μετρο πιο ψηλα με διαχορισμο φουλ μεταλο ευγενες η τιμη του ειναι 3.500 περιλανβανη δυο δισκους ο μικρος 21-31.5 ο μεσαιος 36-44 και εχει και τελαρο 100-60 φορτιστι αυτοκινιτου σπιτιου ακουστικα βαλιτσα ξεχοριστι για το τελαρο και μια βαλιτσα για τους αλους δισκους ακουστικα φορτιστες δουλευει και για κενο και για σιδερο εχει ελληνικο μενου και στα βαθει δεν εχω δει αποκλεισις ειμαι παρα πολυ ευχαριστιμενος

ALARGAS

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF Empty Απ: ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF

Δημοσίευση  indiana jones Τρι Μαρ 01, 2011 6:51 pm

ALARGAS έγραψε:Εχω το jeohuner 3d dual sustem μετα απο μερικα τεστ μου εχει δοσει να καταλαβο οτι εχει πολυ καλο διαχορισμο και πολυ καλο βαθος το μεγαλιτερο βα8ος που εχω δει να διαχοριζη και με τους δυο δισκους και το τελαρο ειναι στα 2.40 μια ραντιστιρα διαστασις περιπου 40-50 βιντεακια δυστιχος δεν εχω εχω βγαλει στο 1.70 διο καρφια διπλα το ενα στο αλλο με τον μεσαιο δισκο και μου εδωνε ογκο 20-20 τιν περιφιμη κατσαρολα του γιωργι με τριαντα κιλα μολυβι τιν επινα απο ενα μετρο πιο ψηλα με διαχορισμο φουλ μεταλο ευγενες η τιμη του ειναι 3.500 περιλανβανη δυο δισκους ο μικρος 21-31.5 ο μεσαιος 36-44 και εχει και τελαρο 100-60 φορτιστι αυτοκινιτου σπιτιου ακουστικα βαλιτσα ξεχοριστι για το τελαρο και μια βαλιτσα για τους αλους δισκους ακουστικα φορτιστες δουλευει και για κενο και για σιδερο εχει ελληνικο μενου και στα βαθει δεν εχω δει αποκλεισις ειμαι παρα πολυ ευχαριστιμενος


Πολλη καλες αποδοσεις για πες μου πως ειναι στην λειτουργια του λιγο βαρη μου φαινεται.

ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF Jeohunter.th
indiana jones
indiana jones

Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Τόπος : ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ

http://indianajonesgr.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF Empty Απ: ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF

Δημοσίευση  ALARGAS Τρι Μαρ 01, 2011 7:39 pm

Δεν θελει πολα πολα για να καταλαβεις τιν λειτουργια του γιατι ολα ειναι στιν οθονη εχει μπαρες ξεχοριστες για κενο -σιδερο οπως στις φοτο εχει μπαρες που σικονοντε για κενο μεταλο-σιδερο-η ευγενες το οπιο αν πιασεις σιδερο πχ σικονετε η μπαρα του σιδερου που ειναι πρασινι η μπαρα του μεταλου που ειναι κοκκινο αν πιασει ευγενες σικονετε ι μπαρα του μεταλου που ειναι κοκκινι και η μπαρα του ευγενες που το λεει πολιτιμο που ειναι κιτρινο και του κενου η μπαρα που ειναι μπλε εχει πανο αριστερα παλι μια μπαρα που διχνει μονο κενο η μεταλο το μεταλο αν ειναι ευγενες η σιδερο σηκονετε και εχει και στο κεντρο τις οθονης κατι οπως το καρδιοργαφιμα εχει μια κετρικι γραμη και οταν παει προσταπανο και αναλογος το αντικιμενο σικονετε και προχοραει οπως προχοραμε στο στοχο το ιδιο και για το κενο και η εταιρια υποστιριζη οτι βγαζει και σχημα απο αντικιμενο αλλα δεν ειναι και αληθες στο κενο μπορει να καταλαβεις περιπου αν ειναι στρογγυλο η τετραγονο στο σιδερο δινι σχημα αλλα οχι να καταλαβεις ακριβος τι εχεις απο κατο στο στοχο τα κενα θελει πολυ δουλεια και εμπειρια στα μεταλα ειναι πιο ευκολη η δουλεια καταλαβενης το σκουπιδι η το αντικιμενο αν ειναι μεγαλο μετα εχει και το σκαναριζμα που βοηθαει καπος και σου βγαζει ενα γραφιμα αλλα οχι οπως τα φωτογραφικα σου διχνι με χρωματα παλι αν ειναι σιδερο η ευγενες και σου γραφει και πανο δεξια τι μεταλο ειναι και μεχρι τωρα οτι μου εχει δειχη ειναι ετσι τωρα οσο για το βαρος ειναι καπος βαρη αλλα με τα απο καπιες χρισης σινιθηζετε για μενα προσωπικι μου αποψη ειναι ενα απο τα καλητερα VLFστην αγορα με βαθος και διαχορισμο ελπιζω να βοηθησα

ALARGAS

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF Empty Απ: ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF

Δημοσίευση  αδιαφορος κατασκευαστης Τρι Μαρ 01, 2011 7:47 pm

σου φορτωνει γρηγορα το προγραμμα?
με linux ειναι....ετσι?
αδιαφορος κατασκευαστης
αδιαφορος κατασκευαστης

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : στον κοσμο μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF Empty Απ: ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF

Δημοσίευση  ALARGAS Τρι Μαρ 01, 2011 8:45 pm

Δεν καλαλαβε τη λες αν λες οταν ανοιχο κανει τρια τεσερα δευτερα και μετα αλλα τεσερα πεντε ελενχι αν εχο κουμποσι καλα το πινιο και ελενχι τα σιστιματα

ALARGAS

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF Empty Απ: ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ VLF

Δημοσίευση  ALARGAS Πεμ Μαρ 03, 2011 9:46 pm

Υπαρχει κανα καταγραφικο πχ οπως περνουν τα αλλα τα vlf το http://www.golddetectors.gr/GOLDDETECTORS/iconDATAlogo.GIF μιλισα με αυτους και μου ειπαν οτι το συνγκεκριμενο δεν κανει αλλα να παω μια βολτα απο εκει και τετοια

ALARGAS

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης